Korralik tantsuküte noorte Setomaa külameeste moodi. Nedsaja Küla Bänd on pisikesest metsakülast välja kasvanud muusikaline kooslus, mis ühendab kolme väga erineva taustaga meest. Aastast 2013 koos musitseerinud punt on ajanud oma kindlat rada ja aegamisi kokku seganud huvitava kõlaga helikompoti, millest leiab erinevaid maitseid nii noortele kui ka vanematele. Nende kontsert pakub kuulajale ühelt poolt rahulikke ja liigutavaid hetki aga ka pöörast energiat, milles on tunda õiget seto hõngu.

Nedsaja Küla Bänd sai alguse 2013. aastal, kui kolm naabrimeest võtsid nõuks iga-aastasel külapeol üheskoos veidi pilli mängida. Meeste spontaanne esinemine võeti nii hästi vastu, et kogu kava tuli Nedsaja külarahva tungival nõudmisel kordamisele. Kuuldus uuest bändist hakkas levima ja peagi oodati poisse esinema ka naaberkülade pidudele. Uusi lugusid ja esinemisjulgust juurde saades asuti peagi vallutama ka suuremaid lavasid. Suure hoo sai ansambli tegevus sisse 2018. aastal, kui kodukülla toodi teleshow “Rahvabänd“ kuldne võidukarikas. Nüüdseks on külabänd oma hoogsa ja kaasahaarava muusikaga rõõmustanud publikut festivalidel ja rahvamajades, laatadel ja simmanitel ning erinevatel firma- ja erapidudel kõikjal üle Eesti. 2020. aastal oli külabändil au üles astuda ka presidendi roosiaia vastuvõtul.

2019. aastal välja antud debüütalbum “Paksu metsa vahel” sai publiku sooja vastuvõtu osaliseks ning pälvis kolm Kuldse Plaadi auhinda.  2021. aastal  ilmus ansambli teine kauamängiv pealkirjaga “Seda veel ei tea!“, mis keskendub bändi autoriloomingule. Lisaks on avaldatud mitmeid raadiosingleid ja muusikavideoid, mis on vallutanud erinevaid muusikaedetabeleid. Nedsaja Küla Bändi värskeimat singlit koos muusikavideoga saab vaadata siit.

Toomas Valk – karmoska, vokaal
Iisak Sulev Andreller – bass, vokaal
Paul Hunt – kitarr, vokaal